Ratusz Okolice kościoła Widoki lotnicze Nabrzeże północne i port pasażerski Mieszkańcy i ulice Nowego Warpna Panoramy miasta Poczta, dworzec kolejowy i inne zakłady pracy Podgrodzie Inne
Publikacje książkowe Mapy Artykuły prasowe Opracowania historyczne
sprzed 1945 r. od 1945 do 1969 r. od 1945 do 1969 r. od 1970 do 1989 r. od 1990 do 1999 r. od 2000 do 2009 r. od 2010 r.
Nowe Warpno na obrazach
Nowe Warpno - Neuwarp
 
 
   

Kontakt/Imprint

Właściciel strony www.nowewarpno-neuwarp.pl :

Zenon Owczarek
72-022 Nowe Warpno
email: fienek@gmail.com


Redakcja tekstów

Zenon Owczarek

Opracowanie graficzne oraz realizacja techniczna

Czesław Górski
Warnołęka

Copyrights ©

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie informacje, teksty, objekty multimedialne oraz graficzne znajdujące się na stronach "www.nowewarpno-neuwarp.pl" są własnością intelektualną właściciela tej strony.
Wykorzystywanie w celach komercyjnych oraz udostępnianie na własnym serwerze informacji zawartych na stronach "www.nowewarpno-neuwarp.pl" bez uprzedniej zgody jest zabronione.

Disclaimer

Właściciel strony "www.nowewarpno-neuwarp.pl" dokłada wszelkich starań, aby teksty zamieszczane na niej były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością, czasowo dokonuje uaktualnienia oraz zmian informacji zawartych na serwerze, jednak nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych informacji. Właściciel strony "www.nowewarpno-neuwarp.pl" nie ponosi odpowiedzialności za zawartość linków znajdujących się na stronie.

Prawa do marki

Wszystkie marki i znaki towarowe pojawiające się na stronie internetowej "www.nowewarpno-neuwarp.pl" mogą zostać wykorzystane tylko za wyraźną zgodą tychże firm.
Copyright © 2009 Zenon Owczarek Zasady użytkowania strony | Kontakt / Imprint